TOKIO 2135-01 VM polobotka černá-oranžové doplňky

Kategorie: Obuv
Kód zboží: 1200000022135

2135-O1 TOKIO - polobotka pracovní - celokožená,
svršek broušená hovězinová useň, VELUR v tloušťce 1,8 - 2,0 mm.
Podšívka laminovaná prodyšná textilie MESH.
Vkládací stélka Hl-POLY - anatomicky tvarovaná, z lehčené polyuretanové pěny, potažená textilií MESH, antistatická.
Podešev PU/PU - olejivzdorná, antistatická, protiskluzová, dvousložkový nástřik.
Norma ČSN EN ISO 20347:2012 (EN ISO 20347:2011)
O1 - FO SRC - bez ocelové tužinky

Vel:
678,81 Kč s DPH
(561,00 Kč bez DPH)
Dostupnost: skladem
Případné dotazy produktu "TOKIO 2135-01 VM polobotka černá-oranžové doplňky" můžete směřovat na tel. č. +420 283 910 460 nebo e-mailem na flopp@flopp.cz, rádi Vaše dotazy zodpovíme.


Můžeme Vám pomoci?
Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
+420 283 910 460

TOKIO 2135-01 VM polobotka černá-oranžové doplňky - příbuzné produkty

Reklamní sdělení

Nemáme rádi neprofesionální přístup k práci, kterému se určitě vyvarujete s našim výrobkem jako je Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ.

Podporujeme lidi, kteří svou práci odvádějí na 100% a mají rádi kvalitu. Proto jim poskytujeme výrobky jako je například "Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ", aby ještě zvýšili svou kvalitu práce. Pro profesionálně odvedenou práci potřebujete profesionální pomůcky stejně jako je náš produkt Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ. Člověk, který používá naše profesionální pomůcky má větší pravděpodobnost že má svou práci dobře provedenou a tím pádem na ni může být hrdý.

Nabízíme profesionální náčiní pro lidi, kteří se nebojí ruční práce a preferují kvalitně odvedenou práci.

Profesionální práce vyžaduje profesionální nástroje jako je například produkt Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ. Produkt Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ se nachází v kategorii Obuv Polobotky. Rádi ulehčujeme lidem jejich práci. Proto poskytujeme kvalitní produkty které najdete na našem e-shopu flopp.cz. Jeden z nich je například Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ. Můžete ho najít i v kategorii Obuv Polobotky. Ulehčete si práci, jednoduše nakupte u nás v e-shopu, je to o mnoho snadnější než návštěva kamenného obchodu. A pracujte jako opravdový profesionál. Neztrácejte čas navštěvováním kamenného obchodu. Objednejte jednoduše během 10 minut na flopp.cz. Nabízíme pracovní oděvy, obuv, a další kvalitní zboží za nízké ceny. Hledáte-li produkt Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ, tak jste na správné adrese. Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ a další jemnu podobní zboží můžete nalézt v kategorii Obuv Polobotky. Nakupujte bezpečně, rychle, jednoduše a pohodlně z vašeho domova.

Podporujeme lidi, kteří jsou hrdí na to, že pracují rukama a jsou si vědomi, že je jejich práce důležitá. Pro tyto lidi přinášíme kvalitní vybavení pro práci na našem e-shopu jako například produkt Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ. Lidé zbytečně platí za kvalitu hromady peněz. Ale je možné nalézt kvalitu i za rozumnou cenu. V našem e-shopu nabízíme levné a zároveň kvalitní produkty, jako je například Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ.

U nás můžete najít nejen produkty Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ, ale i podobné, stačí si rozkliknout kategorie Obuv Polobotky. Určitě si vyberete nejvhodnější zboží pro Vás jako například Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ E-shop flopp.cz nabízí kvalitní výrobky jako je produkt Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ, lze ho najít i v kategorii Obuv Polobotky. Můžete si ho objednat ihned na flopp.cz. Nakupujte u nás na e-shopu, kvalitní a cenově dostupné zboží - vykonávejte svou práci jako profesionál. E-shop flopp.cz nabízí kvalitní a cenově dostupné zboží které vám ulehčí značnou část vaší práce. Věříme že si u nás vyberete a budete s naší kvalitou spokojeni. Oproti kamenným obchodům ne e-shop značně ve výhodě už jen proto že je dostupný non-stop a můžete si zboží vybírat jak dlouho chcete z pohodlí domova. Nákup v e-shopu je daleko jednodušší a příjemnější než nákup v běžném obchodě. Využijte i vy tuto možnost v e-shopu flopp.cz. Nabízíme Vám zboží Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ, které si můžete objednat okamžitě. Častá výhoda e-shopu oproti klasickému obchdu je v lepší ceně. Nabízíme vybavení dobré kvality pro Vaši práci jako například "Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ". Vaši práci neuděláme za vás, ale můžeme Vám zajistit, že se budete cítit v práci dobře.

S pomocí produktu Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ který najdete na našem e-shopu v kategorii Obuv Polobotky vám usnadní práci a můžete si být jisti že bude kvalitněji a lépe odvedená. Většinou je pravidlem že za kvalitu musíte zaplatit hodně peněz. Náš e-shop takové pravidla nemá! U nás je možné nalézt produkty, které jsou stále kvalitní a jejich cena není vůbec vysoká. Snažíme se nabízet levné a kvalitní produkty jako je například Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ. Za kvalitu nemusíte utrácet tisíce, stačí si vybrat zboží z našeho e-shopu flopp.cz. Zaručujeme nízké ceny a kvalitní zboží.

S produktem Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ, který najdete v kategorii Obuv Polobotky se budete cítit v práci o mnoho lépe a lépe ji odvedete. Ulehčete si nákup tím, že nakupujete u nás v e-shopu. Je to daleko jednodušší než nákup v kamenném obchodě. Využijte to v našem e-shopu flopp.cz. Najdete u nás zboží Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ, které můžete okamžitě objednat. Největší výhodou e-shopu je nízká cena. Nabízíme vybavení pro lidi, co milují svou práci a nestydí se za to, že pracují rukama. To jsou lidé, kteří umí ocení kvalitní zboží. To jsou lidé, kteří nakupují v našem e-shopu v kategorii Obuv Polobotky. Přesvědčte se, že u nás najdete produkt Polobotka VM TOKIO 2135-01 černá ORANŽ opravdu levně.